Garanti ve İade Koşulları
1. Garanti

Bir ürün için bir garanti mevcutsa, garantinin ayrıntıları, ürünün sayfasında "Garanti" etiketli indirilebilir bir PDF olarak bulunabilir. Tüm garanti talepleri, üreticinin garanti politikasına göre ele alınır. Uluslararası olarak kullanılan ürünler için, lütfen garantinin bölgenizde geçerli olup olmadığını onaylayın. GustoMarkt’ta satılan tüm ürünler ve endüstriyel mutfak ekipmanları kullanılmamış, kutusunda yeni olup faturaladır ve üreticinin vermiş olduğu üretici garantisi altındadır.

2. İade Politikası

A. Geri Stoklama Maliyeti
İade edilen ürünleri GustoMarkt’ın size göndermiş olduğu adrese göndermeniz yeterlidir. GustoMarkt depoları size stok maliyet yansıtmamaktadır. Yanlış ürün gönderimi neden olan iadelerin kargo ücretleri GustoMarkt tarafından karşılanmaktadır.

B. Tüm Müşteriler İçin İadeler
Sarf malzemeleri haricinde, düzenli olarak stoklanan tüm ürünler, kullanılmadıkları ve orijinal ambalajlarında oldukları sürece, alındıkları tarihten itibaren 30 gün içinde iade edilebilir. Ürünlerin teslim alınması ve incelenmesi üzerine orijinal ödeme yöntemine bir iade kredisi verilecektir. Ödeme sırasında ödenen kargo ücretleri iade ile birlikte hesaba katılmayacaktır. Müşteriler, iade nakliye ücretinden sorumludur. Bu, uluslararası iadeler için tüm aracılık ücretlerini, harçları ve vergileri içerir.

C. Sarf Malzeme İadesi
İade edilen sarf malzemelerini kabul edemiyoruz. Bu, ürünlerin kullanımının iyi olmasını, bozulmamış olmasını ve yeterli raf ömrüne sahip olmasını sağlamamıza olanak tanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.