Ürün Politikası
   1. Güncel Ürün Politikası

GustoMarkt'ta satılan tüm ürünler ve endüstriyel mutfak ekipmanları hiç kullanılmamış, kutusunda yeni olup faturalıdır ve üreticinin vermiş olduğu üretici garantisi altındadır. Rafta durabilen yiyecek ve içecek ürünlerimiz ise ticari kullanım için tasarlanmıştır ve genellikle en güncel son tüketim tarihine göre gönderilmektedir. Soğuk zincir özelliği gerektiren bazı raf ürünlerinin ömrü daha kısa olabilir.


   2. Özelleştirebilinir Ürünler

Sitemizdeki belirli ürünler özelleştirilebilir. Bu ürünler tipik olarak minimum sipariş miktarlarına, daha uzun teslim sürelerine ve bunlarla ilişkili ücretlere sahiptir. Kişiye özel ürünler iade edilemez.

 
   3. Ekipman Yedek Parça ve Sarf Malzemeleri

Endüstriyel mutfak ürün yedek parçaları uygun şekilde listelenir ve mümkün olduğunca doğru ve güncel tutulur. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, siparişinizi vermeden önce bir Müşteri Destek Uzmanı ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Muadil Ürünler ve ilgili tüm resimler veya açıklamalar referansınız için sunulmuştur. Bunlar, mevcut üretici bilgilerine dayalı olarak, belirtilen orijinal ürün için uygun ikameler olan ürünlerdir. Bu muadil ürünler, belirtilen ürünün üreticisi veya belirtilen ürün ile uyumlu ekipman üreticileri tarafından mutlaka yetkilendirilmiş, desteklenmemiş veya onaylanmış değildir; belirtilen tüm OEM adları tescilli ticari markalardır.

 
   4. Jenerik – Markasız Ürünler

Sitemizde, en düşük fiyatlı ürünlerimizden bazıları jenerik olarak listelenmiştir. Diğer bir deyişle, ürünle ilişkili belirli bir satıcı adımız yok. Ürün, fiyat ve bulunabilirliğe göre çeşitli satıcılardan temin edilmektedir, böylece ihtiyaçlarınızı hem hızlı hem de adil bir şekilde karşılayabiliriz. Sitemizi ürünlerdeki herhangi bir değişiklikle güncellemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve satıcılardaki bir değişiklik nedeniyle ürünün görünümünde ve hissinde küçük bir farklılık olabileceği durumlar olabilir. Bununla birlikte, ürünün amaçlanan uygulaması aynı kalacaktır. Durumun böyle olmadığını tespit ederseniz, lütfen derhal Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin ve sorunu sizin için araştıralım.

 

   5.Ürün Görüntü ve Renk Politikası

Görsel Departmanımız, sitemizde bir ürünün rengini olabildiğince doğru bir şekilde göstermek için her türlü çabayı göstermektedir. Ancak, monitör ayarlarınıza bağlı olarak, bir öğenin rengi şahsen olduğundan farklı görünebilir. Monitörünüzde görüntülenen rengin doğruluğunu garanti edemeyiz.

 
   6. Görüntü Politikası

Ürünlerimizin en doğru görüntülerini mümkün olduğunca sağlamaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, bazı ürün görüntülerinin elde edilmesi zor veya imkansızdır. Bu durumlarda, ürün için bulabileceğimiz en yakın temsili resmi kullanacağız. Bu temsili, açıklayıcı resimler isteğe bağlı aksesuarları veya özellikleri gösterebilir veya benzer bir ürünün resmi olabilir. GustoMarkt, ürünün temsili resmedildiğini belirtmektedir.

 
   7. Fiyat Karşılaştırma

GustoMarkt’da her zaman en düşük fiyatları elde etmek için çok çalışıyoruz. Rakiplerimizden birinden teslimat dahil daha düşük bir fiyat bulursanız, lütfen bizim ile iletişime geçerek bunu dikkatimize sunun. Reklamı yapılan fiyatı geçmek için elimizden geleni yapacağız.

 
   8. Satış ve Promosyon Kodu Politikası

Gıda hizmeti malzemeleri için toplu distribütör olduğumuzdan, müşterilerimize aktarılan üreticilerden aldığımız indirimler dahil olmak üzere web sitemizde en düşük fiyatlarımızı duyurduğumuzdan emin oluruz. Zaman zaman, ürünün orijinal fiyatından daha fazla indirim almak için satış ve kupon kodları sağlayacağız. İndirimin satışta alınmasını sağlamak için ürünler mümkün olan en kısa sürede satın alınmalıdır. Sitemizdeki ürünler için kupon kodlarıyla ilişkili bir son kullanma tarihi olacaktır. Kuponlar ve indirimler, yalnızca kupon / indirim geçerliyken verilen siparişlerde geçerli olacaktır.

 
   9. Numune Talebi

GustoMarkt, numune ürün örnekleri sunmaz. Daha büyük bir sipariş vermeden önce, mevcut olduğunda daha küçük paket boyutlarında ürünü satın almanızı öneririz. Bazen üreticilerimiz belirli ürünlerin örneklerini ticari müşterilere gönderir. İlgilendiğiniz ürünler için üreticiye örnek bir talep gönderilip gönderilemeyeceğini öğrenmek için lütfen Müşteri Destek ile iletişime geçin.

 
   10. Garanti

Bir ürün için bir garanti mevcutsa, garantinin ayrıntıları, ürünün sayfasında "Garanti" etiketli indirilebilir bir PDF olarak bulunabilir. Tüm garanti talepleri, üreticinin garanti politikasına göre ele alınır. Uluslararası olarak kullanılan ürünler için, lütfen garantinin bölgenizde geçerli olup olmadığını onaylayın. GustoMarkt’ta satılan tüm ürünler ve endüstriyel mutfak ekipmanları hiç kullanılmamış, kutusunda yeni olup faturalıdır ve üreticinin vermiş olduğu üretici garantisi altındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.