Siparişler Bilgilendirmesi

   1. Stok Seviyesi

Stoktaki ürünler genellikle 2 iş günü içinde gönderilir. Üreticiden gönderilen ürünler için tahmini işlem süreleri ürünün sayfasında listelenmiştir. Siparişinizle ilgili bir zaman kısıtlamanız varsa, ekibimizin sizin için bir çözüm üzerinde çalışabilmesi için lütfen bize ulaşın. GustoMartk yüksek stok seviyeleri ile çalışmaktadır. Bu yüzden gustomarkt.com web sitesinde bulunan ürünlerin tamamı tedarik edilmeye hazırdır. Özel üretim ürünlerinizin teslim tarihini öğrenmek için sipariş vermeden önce bize ulaşınız.

 
   2. Bir Siparişi İptal Etme / Değiştirme

Siparişiniz verildikten sonra değiştirilebileceğini veya iptal edilebileceğini garanti edemeyiz. Siparişinizi değiştirmek isterseniz, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Ek olarak, herhangi bir siparişi iptal etme hakkımız saklıdır.

 
   3. Montaj Hizmeti

Montaj hizmeti, GustoMarkt onaylı bir hizmet ortağı tarafından sağlanacak ve yalnızca Türkiye içerisinde ticari işletmelere sunulmaktadır. Almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisinin başlaması için üreticilerin yetkili teknik servis ekibi belirtmiş olduğunuz lokasyonda ücretsiz montaj ve kurulum yapacaktır. Söz konusu yetkili teknik servisin irtibat bilgileri sizler ile paylaşılmaktadır.


   4. Montaj / Kurulum Süresi

Kurulum süreleri sipariş ettiğiniz ürüne ve markaya göre değişebilir ve kurulumun Pazartesi - Cuma, 08:00 - 17:00 normal çalışma saatleri içinde gerçekleşeceği varsayılır. GustoMarkt, siparişiniz verildikten sonra montaj / kurulum hizmeti tamamlamak için sizinle iletişime geçecektir. Kurulum hizmetleri ayrıca, ödeme sırasında sağlanan tahmini teslimat zaman çerçevesine yaklaşık 5-7 iş günü ekleyebilir.


    
5. Online Güvenlik

Müşterilerimizin çevrimiçi güvenliğini sağlamak için, tüm siparişler, biz onları işlemeye başlamadan önce güvenlik kontrollerinden geçer. Siparişlerin küçük bir yüzdesinin işlenmesinden önce küçük bir gecikme olabileceğinden, lütfen sipariş verirken bunu aklınızda bulundurun. Siparişin geçerliliğini sağlamaya yardımcı olmak için ek bilgiye ihtiyaç duyulursa, sizler ile telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz.

   
   6. Sipariş İletişimi

GustoMarkt olarak birincil iletişim şeklimiz telefon veya e-postadır. Tüm sipariş güncellemeleri, sipariş verildiğinde kullanılan e-posta adresine gönderilecektir. Bu nedenle, siparişinizi verirken lütfen geçerli bir e-posta adresi ve doğru telefon numarası sağladığınızdan emin olun.

    7. Fiyat Değişiklikleri ve Güncellemeleri

Web sitemizdeki fiyatlandırma, toptan satış düzeyinde listelenir ve gerçek zamanlı olarak güncellenir. Ürün sayfaları, uygun olduğu yerlerde, olası üreticilerin fiyat artışlarını listeleyecektir. Bekleyen alternatif ödeme emirleri için, belirtilen son tarihe kadar tam olarak ödenmeyen siparişlerde bu fiyat artışlarına uyma hakkını saklı tutarız. Siparişinizde en doğru fiyatı almanızı sağlamak için, artışın yürürlüğe girdiği tarihten önce tam olarak ödeme yapmanızı öneririz.

    
   8. Hatalı Ürün Teslimatı

Yanlış ürünü aldığınızı düşünüyorsanız, lütfen ürünü / ürünleri kullanılmamış ve orijinal ambalajında ​​saklayın ve Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin. Doğru ürünü yeniden göndermek veya geri ödeme teklif etmek için sizinle birlikte çalışacaklar. Aldığınız yanlış ürünün bir resmini isteyebiliriz. GustoMarkt yanlış gönderilen ürünler için tüm nakliye masraflarını karşılar. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.