GustoMarkt Hakkında

gustomarkt logo 10521.svg (64 KB)

2021 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana, GustoMarkt olarak, her türlü gıda ve yeme içme sektörü hizmeti veren profesyonellerin satın alma ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi, kullanımı kolay ve güvenilir bir tedarik ağı ve online satış sitesi oluşturmayı başardık. GustoMarkt’da web yazılım geliştiricileri, içerik yazarları, teknik destek personelleri, satın almacılar ve depo yöneticileri müşterilerimize en iyi fiyat, hizmet ve sektör deneyimini sunmak için birlikte koordineli çalışmaktadırlar. Güncel ipuçları, son trendler, sektör haberleri ve daha fazlası için Blog sayfamıza göz atın.

 GM hızlı teslimat.png (65 KB)
 
 En Hızlı Nakliye Süreleri

Ürünlerinizin olabildiğince hızlı bir şekilde mükemmel teslim edilmesini istediğinizi biliyoruz. Bu neden ile sektördeki en hızlı ve güvenilir nakliye firmaları ile çalışıyoruz. Siparişinizin mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak için, hem verimli hem de etkili bir şekilde çalışmak için stoklarımızı ve depolarımızı elektronik sistemler ile kontrol ediyoruz.


GM uygun fiyat.png (87 KB)

   Web Üzerindeki En Uygun Fiyat Garantisi

Düşük fiyatlara ve büyük bir envantere sahip olmayı saplantı haline getiriyoruz! Sitemizde aralarından seçim yapabileceğiniz 5.000’den fazla ürün var ve her gün yenilerini ekliyoruz. Bu büyük envanter hacmi sayesinde size internetteki en düşük fiyatları sunabiliyoruz. Artık kaliteden ödün vermeden tüm gıda hizmeti veren işletmenizin ihtiyaçlarını temin edebilirsiniz.

 
   En İyi İçerik

Her ürün için sıfırdan açıklama yazan tek ürün tedarikçisi olduğumuzu biliyor muydunuz? Pek çok tedarikçi, ürün açıklamalarını ya hiç sunmaz ya da üreticinin pazarlama materyallerinden ve özellik sayfalarından alabildiklerini listelerler. GustoMarkt, ihtiyacınız olan bilgilere açık ve öz bir şekilde hızlı ve kolay erişim sağlar.

 
   Müşteri Desteği

Yardımsever ve tecrübeli müşteri destek uzmanlarımız size yardım etmek için her zaman hazırdırlar. Bizim ile ister telefon ile ister e-posta yolu ile iletişime geçebilirsiniz, görevi size yardım etmek olan gerçek bir kişi ile görüşebilirsiniz. Endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızın herhangi birine hızlı ve basit bir çözüm için GustoMarkt ile iletişime geçin.ÇALIŞTIĞIMIZ BAZI MARKALAR

GustoMarkt markaları, zarif masa üstü yemek takımlarından ekonomik tabaklardan endüstriyel mutfak ürünlerinden yıkama kimyasallarına kadar her şeyde rakipsiz fiyat ve hizmet garantisi ile hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Yalnızca GustoMarkt’da bulunan seçkin markalardan size sunduğumuz her şeyi keşfetmek için markalarımıza göz atın.

atalay.svg (12 KB)
bosfor.svg (7 KB)
bravilor.svg (7 KB)
brema.svg (7 KB)
bunn.svg (6 KB)
camurri.svg (6 KB)
casadio.svg (3 KB) ceado.svg (3 KB) cimbali.svg (3 KB) coffee toys.svg (11 KB) crystal.svg (13 KB) cunnil.svg (20 KB)
ditosama.svg (14 KB) eka.svg (7 KB) electrolux.svg (7 KB) empero.svg (14 KB) eureka.svg (10 KB) expobar.svg (12 KB)
faema.svg (13 KB) fagor.svg (3 KB) felicita.svg (3 KB) fiorenzato.svg (6 KB) franke.svg (3 KB) frenox.svg (33 KB)
gastroplast.svg (9 KB) hamiltonbeach.svg (6 KB) inoxclass.svg (10 KB) kastel.svg (6 KB) kitchenaid.svg (5 KB) mateka.svg (3 KB)
mazzer.svg (29 KB) menumaster.svg (7 KB) ndustrio.svg (5 KB) özti.svg (5 KB) pirge.svg (5 KB) portabianco.svg (8 KB)
rational.svg (3 KB) remta.svg (4 KB) robotcoupe.svg (7 KB) salva.svg (8 KB) santos.svg (4 KB) sayl.svg (8 KB)
senox.svg (4 KB) simag.svg (2 KB) smeg.svg (6 KB) ugolini.svg (5 KB) unox.svg (8 KB) vitamix.svg (12 KB)
wega.svg (10 KB) zanussi.svg (8 KB) zummo.svg (4 KB) zummoval.svg (17 KB)

 
GUSTOMARKT'DA KARİYER
 

En Büyük Online Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Gereçleri Distribütörü

Plastik bardaklardan endüstriyel bulaşık makinelerine kadar her şeyi satıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı ne olursa olsun, bizde mevcut ve ürünleri en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız. GustoMarkt’da ürün kategori müdürleri, endüstriyel tasarımcılar, bölge müdürleri, satış temsilcileri, sosyal medya uzmanları, web programlayıcıları, satın almacılar, teknikerler, iç mimarlar, pazarlama müdürleri, kurumsal iletişim uzmanları için her zaman yer vardır. Eğer sizde risk almayı seven, hızlı öğrenen ve alanında uzman iseniz bize info@gustomarkt.com dan başvuru yapabilirsiniz.ÜRÜNLERİNİZİ GUSTOMARKT.COM'DA SATIN

Müşteri Erişiminizi Arttırın

Her ay binlerce yüksek katılımlı ziyaretçiye ulaşmak için Türkiye’nin en büyük online endüstriyel mutfak ekipman ve gereçleri distribütörünün hacminden ücretsiz yararlanın.

Ücretsiz Müşteri Desteği

GustoMarkt’ın müşteri destek uzmanları destek sağlayarak müşterilerin ürünleriniz hakkında soru sormasına, marka bağımlılığı yaratmasına ve satışlarınızı arttırmanıza olanak tanır.

Ülke Çapında Nakliye

Müşteri beklentilerini karşılamak, alışveriş sepetinin terk edilmesini azaltmak ve geri gelmelerini sağlamak için ürünlerinizi 2 gün içerisinde Türkiye’nin tamamına gönderelim.

GustoMarkt, müşterilere endüstriyel mutfak ve gıda ekipmanlarına ek olarak, tek kullanımlık malzemelerden sarf malzemelerine ve yemek takımlarına kadar herşeyi, herhangi bir işletme sahibine tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi almaları için sunuyoruz. Ortak tedarikçilerimize kapsamlı e-posta listemiz ve en iyi fotoğraf ve videolarımız dahil olmak üzere birinci sınıf pazarlama imkanları sunuyoruz. GustoMarkt’ın mevcut müşteri ağı ürünlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilir ve satın alımı yapabilir. 

Ürünlerinizin GustoMarkt’da Listelenme Süreci

1.Başvur

GustoMarkt ile ortaklık mı yapmak istiyorsunuz? Başlamak için Tedarikçi Başvuru Formu tıklayarak doldurun.

2.Onay Süreci

İş ortaklığı onayı verildikten sonra, entegre olmanızı sağlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

3.Satışa Hazır

Ürünlerinizi milyonlarca müşterinin önüne çıkarın. 


GUSTOMARKT BAYİSİ OLUN

GustoMarkt birçok üretici firma ve endüstriyel mutfak ekipman ithalatçıları ile doğrudan bağlantılı olup en güncel ürün ve fiyatlarını bayilerine sunmaktadır.  GustoMarkt, bayilerinden gelen ürün ve fiyat taleplerini dikkatlice inceler ve aynı ürünleri aynı bölgeye aynı müşteriye satmamak için bayilerine karşı olduça şeffaf bir politika izler. Buna ilave olarak, bayilerin satışını kolaylaştırmak ve teknik destek vermek için, tüm mimari ve teknik çizimleri bayilerine ücretsiz sunar. Bu şekilde GustoMarkt bayileri endüstriyel mutfak çizimi için herhangi bir bedel ödemez.  GustoMarkt müşterilerine olduğu gibi, bayilerine de taksitli mal alım imkanı sunmaktadır. GustoMarkt bayileri ile sözleşmeli çalışabileceği gibi sözleşmesiz de çalışabilmektedir. 

Bayilik süreci, ekipman tedariki ve fiyatlaması ile ilgili Bayi Başvuru Formu tıklayarak doldurun. En kısa sürede sizler ile iletişime geçilecektir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.