La Cimbali
Ürün Kodu : M26 SE DT/2

La Cimbali M26 SE DT/2 TC Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi

fatura.png (590 b)
Faturalı
Ürün
cargo-ucretsiz.png (469 b)
Ücretsiz
Kargo
guarantee.png (856 b)
Garantili
Ürün
feedback.png (2 KB)
Müşteri
Memnuniyeti
0,00 TL
Bu   kategorideki   diğer ürünler
Bu  markadaki  diğer ürünler
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Kargo Teslimat
 • La Cimbali M26 SE DT/2 TC Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi

           *LÜTFEN FİYAT SORUNUZ*

  Kullanımı ve bakımı rahat olan, zarif ve çok yönlü bir espresso makinesidir. Hem ergonomik hem de sağlam olan La Cimbali M26 SE dayanıklı ve sağlam paslanmaz çelikten üretilmiştir. La Cimbali M26 SE espresso makinesi ‘nin 2 veya 3 gruplu, hem tam otomatik hem de yarı otomatik versiyonları bulunmaktadır. Ayrıca La Cimbali M26 ’nın SE modelleri yüksek şaseli Tall Cup özelliklidir. 

  La Cimbali M26 SE, M26 BE modellerine ek olarak bir dijital ekrana sahiptir. Bu ekran sayesinde M26 SE espresso yaparken akış süresini takip edebileceğiniz shot timer, temizlik sürecini kolaylaştıran otomatik yıkama ve ayarlanabilir fincan ısıtıcı özelliklerini kazanmaktadır. Bunun yanısıra boyler basıncı ve grup ısıları üzerinde kontrol sahibi olabiliyorsunuz. Bu özellikler sayesinde en yoğun kahve servisi noktalarında bile sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

  La Cimbali M26 SE ’nin miktar ayarlı volumetrik pompaya sahip modellerinde her grupta dojaz ayarı seçimi yapmak için 4 tuş bulunur ve manuel demleme için de bir adet başlat / durdur düğmesi mevcuttur. Hem boyler basıncını hem de su, buhar ve espresso basıncını takip eden iki adet monometreye sahip La Cimbali M26 SE kolaylıkla makine işleyişini kontrol etmenize ve olası hata durumunda müdahelenize olanak sağlar.

  Bu espresso makinesini siyah renk olarak tercih edilebilirsiniz. Ayrıca La Cimbali  M26 SE espresso makinesi kendi ambiyansınıza uygun kişiselleştirebileceğiniz geniş bir arka alana sahip. La Cimbali M26 SE ’nin sahip olduğu led ışıklar sayesinde espresso yaparken fincan içlerini daha kolay görebilirsiniz ve espresso makinesinde espresso yapımını kolaylaştırmak için aydınlatmalı tuşlar yer alır.

  Patentli Grup Teknolojisi

  La Cimbali M26, La Cimbali patentli grup teknolojisi sayesinde şebekeden aldığı soğuk suyu grup başlığından geçirerek hem boyler içerisine suyun tamamen soğuk girmesini engeller, ön ısıtma yapar hem de soğuk su ile grup ısısını düşürüp aşırı ısınmayı engelleyerek kahvenizin yanmasını ve istenmeyen tatları engeller.

  Daima Kaliteli Kahve

  Kullanıcı dostu La Cimbali M26 SE hem espresso yapımı, hem de bakımı kolay bir makine. Gelişmiş teknolojileri bulunduran, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden, dirençli ve dayanıklı bir espresso makinesi.  La Cimbali M26 SE, paslanmaz çelikten ve yüksek dirençli ABS plastiğinden üretilmiştir.

  Ergonomi

  La Cimbali M26 SE espresso makinesi  led ışıkları sayesinde makinenin kolay ve hızlı kullanımını sağlayan, zarif ve işlevsel bir tasarıma sahiptir. Ergonomik ve çok yönlü M26, arkadan aydınlatmalı elektromekanik buton paneli ve el yakmayan uzun buhar çubukları ile donatılmıştır.

  Ruv Eco Teck

  La cimbali M26 SE’de Cimbali Group patentli özel Ruv eco Teck teknolojisi bulunmaktadır. Ruv eco Teck bir kaplama teknolojisidir ve espresso makinesinin su veya buhar ile temas eden tüm yüzeylerinin özel bir materyal ile kaplanması şeklinde uygulanır. Bu sayede espresso makinesinin servis ettiği içeceklerin içerisine metal parçacıklarının karışması önlenerek maksimum düzeyde besin güvenliği sağlanmış olur.

  Çevreci Makine

  La Cimbali M26 SE enerji tüketimi konusunda son derece dikkatlidir ve çevreye saygı duymaktadır. La Cimbali patentli akıllı ve özel yalıtımlı boyler ve “Tam Enerji Tasarrufu” gibi eko-teknolojiler ile donatılmış olan bu espresso makinesi, aktif olarak kullanılmadığı durumlarda enerji tüketimini ciddi derecede azaltır.

  Güç: 4200 – 4900 W
  Enerji: 380-415V3N 50/60Hz
  Grup Sayısı: 2
  Sıcak Su ve Buhar Boyleri: 10 lt.
  Heat Exchanger Kapasitesi: 220 ml. x 2
  Grup Boyler Teknolojisi: Heat Exchanger
  Pompa Tipi: Prinç Pompa
  Mixed Service Water: Var
  Dijital Ekran: Var
  Ruv Eco Teck: Var
  Fincan Isıtıcı: Var
  Tall Cup / Yüksek Şase: Var
  Buhar Çubuğu: 2 Adet standart buhar çubuğu
  Renk Seçenekleri: Siyah
  Ağırlık: 75 kg.
  Ölçüler: 794 mm x 528 mm x 548 mm
 • Kargo Bilgileri
Güvenli Alışveriş
Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Kargom Bedava, burada binlerce ürün kargo bedava olarak gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.