Unox
Ürün Kodu : XEBDC-01EU-C

Decktop Taş Tabanlı Dijital Fırın Dokunmatik Kontrol Elektrikli

fatura.png (590 b)
Faturalı
Ürün
cargo-ucretsiz.png (469 b)
Ücretsiz
Kargo
guarantee.png (856 b)
Garantili
Ürün
feedback.png (2 KB)
Müşteri
Memnuniyeti
106.770,17 TL
Bu   kategorideki   diğer ürünler
Bu  markadaki  diğer ürünler
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Kargo Teslimat
 • Endüstriyel mutfaklar için günümüz teknolojisini yakalamak çok önemli bir kriter. Piyasada rekabet edebilmek için hiçbir konuda geride kalmamak gerekir. Ancak teknolojiye uyum sağlarken geleneksel tatlardan da uzaklaşmamak oldukça önemlidir. Unox, xebdc 01eu c decktop dijital fırın modeli ile, modern bir fırın istasyonunun içinde geleneksel pişirme imkanı sunar. Üstelik Unox Bakertop (600x400) fırınlarıyla birlikte kullanılarak fazladan alana ihtiyaç duymadan maksimum çok yönlülük ve alan optimizasyonu sağlar.

  GELENEKSEL TATLARLA TEKNOLOJİNİN BULUŞMASI

  Unox Decktop Dijital Fırın, geleneksel pişirme tekniklerine sadık kalırken modern fırınların avantajlarını en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Özel pişirme haznesi, çok çeşitli keklerin, ekmeklerin, poğaçaların ve mayalı ürünlerin pişirilmesine imkan veren bir taş pişirme yüzeyi ile karakterize edilir. Hamurun bütünlüğünü koruyarak kusursuz sonuçları garanti eder.

  ENDÜSTRİYEL MUTFAKLARIN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK

  Unox Decktop Dijital Fırın, yemek servisi yapan işletmelerde, fırınlarda, pastanelerde ve endüstriyel mutfaklarda kalitesiyle fark yaratacak niteliktedir. Ekmek, poğaça, pizza, çeşitli hamur işleri, mayalı tatlılar ve daha birçok gıda ürünü için kaliteli sonuçlar sunar. Hızlı ısı iletimi özelliğiyle pişirme sürelerini azaltır. Hava tahliyesine sahip elektronik kontrollü baca ve yüksek gözeneklilik özellikleri ile nem çıkarımını kolaylaştırır. Buhar üretimi ile fırın haznesini hızlıca doyurur.

  UNOX DECKTOP DİJİTAL FIRIN’IN PRATİK KULLANIMI

  Unox Decktop katlı fırın, 600x400 mm standart boyuttaki fırın tepsisine sahip tüm Unox Bakertop fırınlarıyla uyumludur. Bu sayede endüstriyel mutfaklarda alan avantajı sağlar ve hamur işlerinin işlevselliklerini arttırır. Sahip olduğu master touch dokunmatik kontrol fonksiyonu ile pişirme işlemi doğrudan fırından kontrol edilir. Ergonomik tasarımı ve pratik kullanımıyla verimli bir kullanıcı deneyimi sunar.

  Geleneksel pişirme teknikleri ile teknolojiyi eşsiz bir şekilde harmanlayan Unox Decktop Dijital Fırın, endüstriyel mutfaklar için uzun ömürlü ve fark yaratacak bir yatırım olacaktır. Sitemizden endüstriyel fırın fiyatlarını inceleyerek çeşitli ödeme seçenekleriyle hemen bu ürüne sahip olabilirsiniz.

   
  Teknik Özellikle
   Model XEBDC-01EU-C
   Güç Elektrikli
   Kontrol türü Dijital
   Tepsi sayısı 1
   Tepsi boyutu 60 x 40cm ile Uyumludur
   Tepsi aralığı -
   Frekans 230V 1N~ 50 / 60 Hz
   Elektrik gücü 2,7 Kw
   Ağırlık 62 kg
   Ebatlar 860x880x400
 • Kargo Bilgileri
Güvenli Alışveriş
Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Ücretsiz Kargo
Kargom Bedava, burada binlerce ürün kargo bedava olarak gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.