Kafeler için espresso makinesi

Kafeler için espresso makinesi

27 Mayıs 2022

Kafeler için espresso makinesi tavsiyelerimizi sizlere aktaracağız. Endüstriyel mutfak ürünler için sitemizde bulunan ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Şunu hayal edin: Sürekli bir müşteri akışı, nazik sohbet mırıltısı ve taze demlenmiş kahvenin esen aroması ile hareketli bir kahve dükkânı. Küçük kahve dükkânı hayallerinin yapıldığı şey budur. Ve bir kahve dükkânı açarak bu vizyonu hayata geçirmeye karar verdiniz. Ya da belki de kafenizdeki kahve çeşitlerini geliştiriyorsunuzdur.

İşletmeniz için ticari bir kahve makinesi pazarında olduğunuzu söylemeniz yeterli. Bir akıllı kahve işletmesi sahibi olarak, daha fazla gelir elde etmek için üstün donanımlara yatırım yapmanın çok önemli olduğunu bilirsiniz. Ve bizler bu seçimi yapmanıza yardım etmek için buradayız.

Gereksinimlerinizin ne olduğu, ekipman ve genel giderler için bütçelendiği konusunda araştırma yaptığınızı biliyoruz ve sadece piyasada bulunan en iyi ticari espresso makinelerine genel bir bakış istiyorsunuz. Öyleyse hemen başlayalım.

En İyi Ticari Espresso Makineleri

Bütçenizi ve gereksinimlerinizi bilmeden ticari espresso makineleri ararsanız, yüzlerce seçenekle karşı karşıya kalacaksınız. 

Bu nedenle, piyasada bulunan en iyi kafeler için espresso makinesi kısaca sizlere aktaralım.

Electrolux - EEA111 Easy Presso Espresso Kahve Makinesi

15 bar pompa basıcı ve otomatik kapanma özelliği sayesinde gün içinde tüm anlarda kahve yapabilme imkânı sağlar.

Özel Nitelikler: Mükemmel Bir Cappuccino için Sıcak Su ve Buhar Özelliği,

Optimal Karışım ve Tad için Aroma Seçeneği, 1,25 lt Şeffaf su tankı,

Çıkarılabilir Damlama Tavası, Paslanmaz Çelik Kaplama, Kablo...

Sıcak süt köpürtme fonksiyonu ile EasyPresso, orijinal espresso kahveyi ve çeşitli sütlü içecekleri evinizin rahat ortamında kolaylıkla pişirmenizi sağlar.

Tall Cup, Tam Otomatik, 2 Gruplu Espresso Kahve Makinesi

  • Siyah ve Beyaz renk seçeneği ile bulunduğu ortama maksimum derecede uyum sağlar. 
  • Tall Cup versiyon
  • 2 Buhar kolu, 1 sıcak su musluğu bulunmaktadır.
  • Emniyet termostatlı sayesinde olası yaralanma ve patlama risklerini ortadan kaldırır.
  • Basınç göstergesi sayesinde içerisinde oluşan basıncı ve sıcak suyu sürekli olarak takip edebilirsiniz. 

La Cimbali M39 Dosatron DT/2 RE 2 Gruplu Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi

Kafeler için özel olarak üretilmiş Espresso kahve makinesi ihtiyaçlarınıza maksimum cevap verecektir. 

  • Kalite ile Diyaloğunuz, Akıllı Çözümler

Espresso dünyasına ve bu dünyaya özel ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olan La Cimbali M39 RE, daha da gelişerek yepyeni yeni-nesil teknolojiler içeriyor ve böylece performansını ve fonksiyonlarını sonraki adıma taşıyor. Üstelik La Cimbali M39 RE, tüm ara yüzlerinin telemetri sistemi sayesinde Wi-Fi Kit ile yönetilebilmesine olanak sağlıyor.

Daha Çok Seçim, Daha Çok Başarı

Barista’nın çıkarabileceği süt bazlı içecek seçeneklerini çoğaltmak ve yüksek kalitede süt kremasını garanti edebilmek için, La Cimbali M39 RE ’yi yeni TURBOSTEAM Milk4 Cold Touch buhar çubuğu ile donattı. Bu sayede baristalar –aynı miktarda süt ile- 4 farklı miktarda krema elde edebiliyorlar: Kremasız sıcak süt, Az kremalı süt, Standard krema ve Bol kremalı süt. Bunlara ek olarak TurboSteam Milk4 buhar çubuğu 4 delikli sistemi sayesinde küçük miktarlardaki sütü de krema yapabilme özelliğine sahiptir. Cold Touch özelliği ile de çalışma esnasında buhar çubukları el yakmaz ve temizliği bir o kadar kolaydır.

Yeni Tasarım, Yeni Fonksiyonlar

La Cimbali M39 RE ’nin odağında işlevsellik var. Her yönü ile zarif ve işlevsel tasarımı ile La Cimbali M39 RE, Baristalara her işlemde kontrolü tamamen ele alma fırsatı veriyor; böylece baristalar müşterilerine en üst kaliteyi hızlı, isabetli ve en az hatayla sağlayacak şekilde çalışmaları için gereken imkânı buluyorlar. La Cimbali M39 RE ’nin gövdesi için geliştirilen Yeni bir Mat Siyah tasarımının yanı sıra bu yeni espresso makinesini ön ve arka kısımlarında bulunan satine paslanmaz çelikten hazırlanmış kısımlar süslüyor.

Bluetooth Bağlantı

La Cimbali M39 RE ’yi Magnum on Demand Touch kahve öğütücüsünde opsiyonel bulunan kit ile kablosuz bağlantı üzerinden eşleştirin ve kahvenizin mükemmel şekilde öğütüldüğünden emin olun. Bluetooth teknolojisi sayesinde M39 RE ve öğütücü arasında sürekli bir iletişim gerçekleşir ve kahvenin en uygun şekilde çıkarılması için gereken tüm kalibrasyonlar, kullanıcı müdahalesine gerek olmadan yapılır. Gün içerisinde her espresso yapımı sonrası bu özellik sayesinde değirmeniniz kendini önceden belirlenmiş reçeteye uygun kahveyi verebilmek için incelik/kalınlık ayarı yapar. Bu sayede mükemmel öğütme ve uygun miktar kullanılarak her defasında aynı kalitede mükemmel espresso hazırlanmış olur.

Diğer benzer kafeler için espresso kahve makineleri için ilgili bağlantılara tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.