İşletmeler için patates soyma makinesi

İşletmeler için patates soyma makinesi

27 Mayıs 2022

İşletmeniz içerisinde patatesleri genellikle nasıl yıkayıp soyuyorsunuz? Patatesleri elle yıkamak ve soymak son derece zor bir işlemdir. Öyle gün içerisinde potansiyel müşterileri yüksek işletmeler zaman zaman 100 kilogram üzeri patates kızartmak zorundadır. İşletmeniz için endüstriyel çözümleri sizlere Gusto Markt Olarak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Malzemelerini Sizlere En İyi Fiyat Garantisiyle Sunuyoruz. Geniş müşteri desteğimiz ve garanti koşullarımız sayesinde işletmeleriniz için mükemmel hizmetler satın alabilirsiniz. 

Patates soyma ile alakalı sorunlar yaşıyorsanız Sebze Soyma Makineleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. 

İşletmeler İçin En İyi Patates Soyma Makinesi 

Sebze soyma makinelerimiz genellikle kivi, patates, tatlı patates, havuç vb. gibi kök ve kökleri olan meyve ve sebzelerin soyulması ve temizlenmesi için kullanılır. Restoranlar, oteller, yemekhane ve diğer sebze işlemeler için yaygın olarak kullanılır. Patates  Yıkama ve Soyma Makinesi su girişi, kapak menteşesi, ürün çıkışı ve kaymaz ayaklardan oluşur. Ana yapı paslanmaz çelikten imal edilmiştir, gıda güvenliği ve hijyen standartlarını karşılamaktadır. Patates Yıkama ve Soyma Makinesi

Makinemizin Çalışma prensibi basittir: Patateslerinizi makinenin haznesine koymanız yeterlidir, dönen malzeme çevirme diski sürekli olarak patatesleri çevirir ve patatesleri sürtünme ile soyar. Sürekli sürtünme yaşanması nedeniyle verim daha yüksektir. Aynı zamanda, yıkama borusu çıkıştan akan patates kabuklarını da yıkar. Bu cihaz seti aynı zamanda sürekli çalışma ve uzun ömür avantajlarına sahiptir. Soyulma oranı %98'in üzerindedir. Patates Yıkama ve Soyma Makinesi 

Küçük boyut, son derece kararlı, küçük gürültü ve kullanım kolaylığı avantajlarına sahiptir. Bu makineleri çalıştırmak son derece kolaydır, yüksek soyma oranı ve ihtiyacınıza göre farklı kapasite seçilebilir. Zımparalama metoduyla en kolay soyma yöntemidir. Patates Yıkama ve Soyma Makinesi

Geniş müşteri ağına sahip yemek firmaları gün içerisinde yüzlerce kilo patates pişirip satmaktadır. Bu işletmeler genellikle satış yapmadan bir gece önce patatesleri soymaktadır. Makinelerimiz sayesinde anlık olarak patateslerinizi soyabilir, iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Aşağıda verilen patates soyma makinelerini sizler için karşılaştırdık. 

PAT-650T 10Kg Patates Soyma Makinesi Kâğıt Zımpara 380V

10 kilogram kapasiteye sahip patates soyma makinesi kâğıt zımpara ile çalışmaktadır. Ürünümüz tamamen paslanmaz gövdeye sahip olup, endüstriyel kullanımlarda maksimum fayda sağlamaktadır. 3 dakikalık zaman saati özelliği sayesinde belirtilen süre dolduğunda otomatik durma özelliği bulunmaktadır. Yeni nesil düğmeli kumanda panosu sayesinde tüm çalışanlar tarafından kolaylıkla kullanılabilir. 

10 kg patates soyma makinesi için tıklayınız. 380 Volt olduğundan standart ev elektriği ile kullanıma uygun değildir. Aynı ürünümüzün ev elektriği ile çalışan modeli için tıklayınız. 

10 kilogramdan başlayan endüstriyel patates soyma makinesi kapasitelerimiz 50 kilograma kadar seçenekleri bulunmaktadır. Bu içeriğimizde sizlere İşletmeler için patates soyma makinesi hakkında bazı detaylara yer verdik. Son olarak aklınıza takılan tüm detayları Gusto Markt müşteri destek hattına sorabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.